Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić poprawne działanie niniejszego serwisu transakcyjnego. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie bezpieczeństwa Twoich danych, dlatego stale pracujemy nad rozwiązaniami zwiększającymi bezpieczeństwo korzystania z niniejszego serwisu transakcyjnego, wdrażając rozwiązania zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa.
Bezpieczeństwo jednak zależy nie tylko od poziomu zabezpieczeń stosowanych przez nas, ale przede wszystkim od Ciebie i Twoich działań w Internecie, dlatego ważne jest abyś zapoznał się z poniższymi zasadami bezpiecznego korzystania z serwisów internetowych. Jeśli masz wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa serwisu transakcyjnego ppk.nn.pl lub zauważyłeś, że aplikacja działa nieprawidłowo, natychmiast skontaktuj się z Infolinią Funduszy Inwestycyjnych NN.

W jaki sposób My dbamy o Twoje bezpieczeństwo

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu transakcyjnego wprowadziliśmy następujące rozwiązania:
  • Szyfrowane połączenie internetowe przy użyciu technologii Transport Layer Security (TLS), zapewniającej poufność oraz integralność transmisji danych. Serwer prezentuje certyfikat z kluczem 2048 bitowym podpisany algorytmem SHA-256, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa łączności. Technologia ta pozwala na dostęp do rejestrów funduszy inwestycyjnych bez konieczności zakupu dodatkowego oprogramowania zabezpieczającego. Wymagane jest używanie przeglądarki, która obsługuje protokół TLS 1.2 wraz z szyfrowaniem algorytmem AES z kluczem minimum 128-bit.
  • Automatyczne kończenie nieaktywnych sesji polegające na automatycznym wylogowaniu z systemu transakcyjnego użytkownika w razie bezczynności w systemie przez zdefiniowany okres czasu.
  • Szyfrowanie wrażliwych danych przechowywanych w bazach.

W jaki sposób Ty możesz zwiększyć swoje bezpieczeństwo

Poniżej przedstawiamy podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z serwisów internetowych od stosowania, których zależy bezpieczeństwo Twoich danych i zgromadzonych środków.

Bezpieczeństwo komputera

Bezpieczeństwo serwisu transakcyjnego

Bezpieczne hasło

Program antywirusowy

Wirus komputerowy

Koń trojański

Spam